Távirányító egyéni logók / biléták

Moderátor: denesatti

Távirányító egyéni logók / biléták

HozzászólásSzerző: Rongyosgárda » csüt. nov. 23, 2017 8:21 pm

Sziasztok!

Karácsony közeledtével egy kis aprósággal készültem nektek.
Mivel sok ilyen táv van, ezért sokszor előfordult, hogy elkevertem a távomat mással. Az alábbi képen a FlySky / Turnigy i6 távnak a logóját felcserélhetitek egyéni logókkal, jelen esetben a becenevem került a logó helyére, de bármilyen megoldást szívesen meghallgatok!

Ár.: igen, ez egy nagyon fura helyzet, ugyanis INGYEN adom a kis bilétákat, egy darab "rendelése" esetén. A kérésem az, hogy lehetőleg személyesen adhassam át Budapesten, ugyanis megszűnt a kényelmes postai lehetőségem. Ha mégis posta mellett döntesz, akkor annak árát te állod és akkor türelmedet kérem, nem tudok gyorsan postázni :(

Festve is kérheted az alábbi színekkel (más színkombinációhoz egyeztetés szükséges). IGEN, FESTVE IS INGYENES

Kép Kép

A táv logója kis csavarhúzóval könnyen leszedhető és a biléta pillanatragasztóval ragasztható. 3D nyomtatóval készül, 0,1mm rétegvastagsággal, 0,3-as fúvókával - a lenti eredménnyel tudok nyomtatni egyszerű mintákat. Nagyobb képet küldök mail-en, ha kell.

Disclaimer1: bármennyire trollkodtam veled, vagy úgy érezted vérig sértettelek nyugodtan írj, ez a fórumközösségnek szól, amiben TE is bennevagy!
Disclaimer2: tervezem más távirányítókra is hasonló bilétát, majd igyekszem felrakni sorra, ahogy haladok vele. Természetesen azok is ingyenesek lesznek a fenti feltételekkel
Disclaimer3: felajánlásom nem üzletszerű, így kérem, hogy nagy mennyiséggel ne keressetek. Ez NEKTEK szól, kedvesség tőlem -> nektek!

Amennyiben ez sérti a "Kínál" témát, úgy kérem máshova átrakni, vagy szóljatok mindenképp
feefirstman [kukac] gmail [pont] com
Rongyosgárda
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 361

Re: Távirányító egyéni logók / biléták

HozzászólásSzerző: Palko242 » csüt. nov. 23, 2017 8:42 pm

:bravo :jo
Nekem tetszik az ötlet! Ha többet rendel valaki, pl. 4-et, akkor mennyibe kerül?
Üdvözlettel: Józsi

Panzerkampfwagen IV

Panzerkampfwagen V

Panzerkampfwagen VI
Palko242
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 212

HozzászólásSzerző: vastalicska » pén. nov. 24, 2017 6:29 am

:bravo
Tiger I. 234 Tamiya
T 34/85 железная тачка
M 41 Taigen
KV-2

Tisztelettel Vastalicska !
vastalicska
moderátor
moderátor

Válaszok: 625

HozzászólásSzerző: Lipi » szomb. nov. 25, 2017 4:58 pm

Szia!
Szuper jó! :D. De csatlakozom palkóhoz, és pofátlanul megkérdem: esetleg lehet olyat, hogy minden távirányítómra tehessek ilyet? Kellene vagy 4-5 darab, ennyinél tervezem megállni. Már ami a tankok számát illeti. :D. Természetesen kifizetem a többlet munkádat és az anyagköltséged (ugye Krisztus sírját sem őrizték ingyen).
De az egy darabot is nagy-nagy köszönettel elfogadnám, és vendégem vagy egy körre a következő talin, ahol át is venném személyesen. Nekem is megfelelne az itteni nick nevemmel. ;)
"Az én osztagomnál a veszteség mindig nagyon magas......A győzelmet olcsón nem adják!" (A halál 50 órája)

HL Pzkpfw VI Tiger
HL KV 1 (Kliment Vorosilov)
HL-Torro T 34/85
WPL Gaz 66 1:16
Lipi
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 146

HozzászólásSzerző: Rongyosgárda » szomb. nov. 25, 2017 7:48 pm

Lipi írta:Szia!
Szuper jó! :D. De csatlakozom palkóhoz, és pofátlanul megkérdem: esetleg lehet olyat, hogy minden távirányítómra tehessek ilyet? Kellene vagy 4-5 darab, ennyinél tervezem megállni. Már ami a tankok számát illeti. :D. Természetesen kifizetem a többlet munkádat és az anyagköltséged (ugye Krisztus sírját sem őrizték ingyen).
De az egy darabot is nagy-nagy köszönettel elfogadnám, és vendégem vagy egy körre a következő talin, ahol át is venném személyesen. Nekem is megfelelne az itteni nick nevemmel. ;)

Szia!

Attól függ milyen távirányítód van. Amiről tudok méreteket venni, az a Torro távja, a HL újabb távja. Azokat holnap lemérem és megszerkesztem.
Írj majd privátot
feefirstman [kukac] gmail [pont] com
Rongyosgárda
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 361

HozzászólásSzerző: dudasis » szomb. nov. 25, 2017 10:21 pm

Szia Rongyos!

Ez igazán nemes gesztus Tőled, Nekünk így a karácsony közeledtével! :)
Kár, hogy egyre ritkábban találkozok ilyennel a mindennapi életben.
Üdv,
Dudi

- HL M26 Pershing (Videó, Képek)
- HL Pz.kpfw IV Ausf. F1 (Képek)
- HL Tigris (Képek)
dudasis
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 276

Vissza: Alkatrészt kínálok