KV 1-kihajtás. Csere és infók.

Probléma megoldás, segítség kérés a modellel kapcsolatban!

Moderátor: navycolt

KV 1-kihajtás. Csere és infók.

HozzászólásSzerző: Lipi » kedd okt. 10, 2017 9:28 am

Sziasztok!
Ha Navycolt nem bánja, szeretnék egy új témát indítani, egyrészt saját segítségemre, másrészt az esetleges többi új, újabb vagy leendő KV 1 tulajdonos segítségére. Mármint ha más is olyan elvetemült ötleten törné a fejét, hogy saját maga akar egy kihajtás cserét eszközölni...... :D
Szóval: gyári Heng Long KV 1-es műanyag kihajtását szeretném kicserélni, egy acél kerekesre. Azt tudja valaki esetleg, hogy milyen, rövid vagy hosszú tengelyes a kihajtás ezekben a gépekben? (Remélem nem változóan csinálták, egyik évben így, másikban úgy?! :o ) Vagy hogyan tudom megállapítani esetleg annélkül, hogy szétszedném a tényleges munka előtt, hogy milyet kellene beszereznem? Már csak hogy a beszerzésig is használhassam, ne csak szétkapva várja a szervízt. :)
A régebbi parancsnokoktól kérdezném: tapasztalataik szerint milyen nagyságú kihajtást érdemes szerelni ezekbe a KV 1-ekbe, hogy minnél realisztikusabb legyen? 3.1, 4.1 vagy nagyobb?
Segítségeteket köszönöm. Lipi.
"Az én osztagomnál a veszteség mindig nagyon magas......A győzelmet olcsón nem adják!" (A halál 50 órája)

HL Pzkpfw VI Tiger
HL KV 1 (Kliment Vorosilov)
HL-Torro T 34/85
Gaz 66 1:16 (készülőben)
Lipi
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 128

Re: KV 1-kihajtás. Csere és infók.

HozzászólásSzerző: Petya Panther » kedd okt. 10, 2017 4:23 pm

Szia, hosszú tengelyes. Én 4:1et tennék bele minimum, mert nem gondolom, hogy úgy fickándozott, mint egy T34es :)
Petya Panther
profi fórumozó
profi fórumozó

Válaszok: 817

Re: KV 1-kihajtás. Csere és infók.

HozzászólásSzerző: Rongyosgárda » szer. okt. 11, 2017 9:29 pm

Jaja, taigennek van jó 4:1-ese. Enyém is olyannal ment. Mostmar Solmyr89 birtokolja.

[youtube]https://youtu.be/JX8zZOnusGw[\youtube]
feefirstman [kukac] gmail [pont] com
Rongyosgárda
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 359

Vissza: Probléma megoldás, segítségkérés