Elazott az M 26

Probléma megoldás, segítség kérés a modellel kapcsolatban!

Moderátor: navycolt

Elazott az M 26

HozzászólásSzerző: Csizmadia akos » pén. dec. 09, 2016 6:25 pm

Sziasztok.

Kezdo rc tankos vagyok és kaptam egy hl m26-ot ami véleményem szerint a fust modul helytelen használata miatt (nem voltak csövek vagy nincs gyárilag?) az előző tulajanak koszonhetoen beázott. Bekapcsolasra világít és szárítás után vmennyire üzemképes. De csak egy kicsit. Szoval a kérdésem hogy szetszerelve és kitisztitas után mi a következő lépés. Fogalmam sincs hol lehet a hiba (talán a vezérlés :-) Turelmetek és segítségetek előre is koszonom.

Ákos
Csizmadia akos
újonnan regisztrált
újonnan regisztrált

Válaszok: 5

Re: Elazott az M 26

HozzászólásSzerző: Leo742 » pén. dec. 09, 2016 8:31 pm

Szia.
Füstmodulon kellene hogy csövek legyenek a kipufogóhoz.

Pontosabban letudnád írni mit produkál? Mert így sajnos ez elég sok minden lehet . Ha elektronika makkan meg az általában 1-1 gondot szokott okozni, és nem egyszerre nyír ki mindent . Nem forog a torony nem mozdulnak meg a láncok, nem ad hangot , nem megy a füstmodul !?
DE ha pl szaggatva mozog vagy egy kis mozgás toronyforgatás után lekapcsol akkor lehet hogy az aksival van gond(lemerült, vagy nem jó mert alap hl és öreg)de pl az is lehet hogy az aksitól érkező kábel forrasztások engedtek el, vagy az éppen hibásan működő funkció kábelforrasztásai .
Ezt konkrétabb infók után lehetne megmondani. Milyen távja van egyébként? kapcsolós kristályos vagy 2.4 es?

Előtte működött, vagy első használat óta ezt produkálja?
-Panzer IV f2 magyar - Panzer IV G - sherman Firefly - M3 lee (készülőben) - t34/85 - Trumpeter-
panzer IV H (készülőben) - Zis 5 V teherautó - S16 tiger 1 kurszk (Kovbarny) - Panzer III Kurszk (Kovbarny) - Pak 40
Leo742
profi fórumozó
profi fórumozó

Válaszok: 601

HozzászólásSzerző: Csizmadia akos » pén. dec. 09, 2016 9:05 pm

Szia.elore is koszonom.bekapcsolom jelző fények villognak.tav bekapcsol van motor hang.inentol kezdve rapszodikus hogy mi működik.van amikor gép.pus és a torony is működik de egy idő után csak motor hang vagy éppen ami funkciót kapcsoltam elotte.van hogy elindul de késik az irányítás és egy ido után ugyan az.csak szól de nem mukszik
Csizmadia akos
újonnan regisztrált
újonnan regisztrált

HozzászólásSzerző: Csizmadia akos » pén. dec. 09, 2016 9:09 pm

Mukodott nem nálam.nalam csak így. kristályos igen:hl 27.095Mhz(03tx)
Csizmadia akos
újonnan regisztrált
újonnan regisztrált

HozzászólásSzerző: Csizmadia akos » pén. dec. 09, 2016 9:48 pm

Szia.megneztem az akksit és mit ad isten működik.sajnos sokkal kevesebbet bír mit gondoltam és mondtak.viszont ingyen kaptam egy gyenge akkus de mukodo tankot ezek szerint :-D a fust modult kiszereltem amíg a megfelelő csövet nem teszem ra.h hibátlanul fut.nagyon koszonom a verbális segítséget.jo itt koztetek
Csizmadia akos
újonnan regisztrált
újonnan regisztrált

Vissza: Probléma megoldás, segítségkérés