Filmek

Korlátlan beszélgetések, minden olyan téma, ami nem kapcsolódik az rc tankozáshoz

Moderátor: navycolt

Válasz küldése
HÁbris
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: HÁbris »

Sziasztok!

Kivettem 3 kockát "A" Filmből, szerintem ez a rövid jelenet, amikor a "tigris" letolja a "sherman"-t, modell tankokkal lett felvéve.

Kép

Kép

Kép

Ti mit gondoltok? Ha igen, mekkorák lehetnek? Jó lenne beszabadulni egy olyan hollywoodi raktárba, ahol ilyesmit tartanak, leporolni ezt-azt!

Sherman
fórum veterán
fórum veterán

Hozzászólás Szerző: Sherman »

Mintha azt írták volna az egyik regimentben hogy, 1/4 méretarányú modelleket használtak. Ez a jelenet is furcsa, de szerintem ezt könnyen megtudták csinálni valódi tankokkal. Modelleket azt hiszem akkor használtak amikor a hídról lökik a folyóba a Chafee-t.

HÁbris
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Megyek a könyvtárba, megkeresem azt a regiment példányt :) Hátha vannak benne forgatási fotók a modellekről.
Megnéztem a hidas jelenetet, de nekem úgy tűnt, ott minden 1:1!

denkmeyer
fórum veterán
fórum veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: denkmeyer »

Helló!

Nekem is úgy rémlik, hogy sok jelenet modellekkel készült. Pl. az említett Tigris letolja a sermánt, a hidas jelenet és a végső robbanás. Ja, természetesen a modellek közül az egyik, mint a ,,minémetekgyártjukalegjobbjátékokatavilágon" részben látható éltnagyságban.

http://nzpetesmatteshot.blogspot.com/20 ... s-and.html

kb. oldal közepe...
denkmeyer

HÁbris
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Szia!
A linkelt oldal nagyon jó, végiglapoztam :-D
Na igen, a filmezés hőskora, a régi szép CGI előtti idők.. mentem volna kukázni!
A végső robbanás után látszik a (talán) ragasztott támasztó görgők helye, és... gyönyörű az egész.

Válasz küldése

Vissza: “Off”