Egyenruhák

Figurák készítése, festése ...

Egyenruhák

HozzászólásSzerző: Sherman » hétf. jan. 16, 2017 1:48 pm

Ezt a topikot azért hoztam létre, mert az elmúlt évek alatt sok megkeresést kaptam egyenruhák formájával és kinézetével kapcsolatban.
Szívesen segítek bárkinek az ide a feltöltött képekkel és tanácsokkal.

Az aktuális kérdést Leo742 utólagos engedelmével feltöltöm és legjobb tudomásom szerint megválaszolom.

Leo742 írta:SZia Sherman. Szeretnék ismét kérni egy kis segítséget, amerikai uniformisokból, ha tudsz segíteni.
Annyi van hogy a firefly re csinálom a parancsnokot, viszont csak amerikai harckocsizó felsőtestem van, az amerikai harckocsizó kabáttal. szerinted menyire elképzelhető hogy brit harckocsizók hozzájutottak , és használtak is ilyen kabátot?

Az, hogy amerikai kabátban jelenjen meg egy angol harckocsizó a háborúban, pici az esély, kb annyi mint ejtőernyős kabátban. De a háborúban minden megtörténhet.
Sajnos ilyen képet még soha nem láttam, de nem kizárható.

A Firefly harckocsikat az angolok és az angolok által felfegyverzett szövetséges csapatok alkalmazták, és akár a saját csapataiknál akár az általuk felfegyverzett erőknél angol egyenruha volt rendszeresítve. Sajnos az amerikai és az angol még véletlenül sem hasonlít.
Lásd fotók.
Amerikai egyenruhák.
KépKépKép
KépKépKép

Angol egyenruhák.
KépKépKépKép

Az angolok által felszerelt kanadaiak. pl ők használtak még Firefly.
KépKépKép

Végeredménykép: amerikai ruhában Firefly tankban ülő pasi sajnos nem autentikus.
Sherman
fórum veterán
fórum veterán

Válaszok: 1734

Vissza: Figurák