New Sherman in da house

A tankkal kapcsolatos további információk és kérdések ...

Moderátor: navycolt

New Sherman in da house

HozzászólásSzerző: Moose » pén. márc. 09, 2018 3:36 pm

Üdv mindenkinek,
megérkezett a modelldepotol az új Shermanam. Utazás miatt csak ma tudtam neki esni, aksi ebben a percben is töltődik, addig gondoltam felrakom a kiegészítőket. Bevallom volt egyszer-kétszer mérgelődés és anyázás rendesen, volt néhány darab, ami az istenért nem akart passzolni, de azért végül nyert a nyers erő. Szinte már csak a ragasztani való van vissza, mikor feltűnt, hogy kettő darab mintha hiányozna a készletből. A hátuljáról a jobb és bal oldali (igazából nem tudom, hogy mi a rendes neve) kis tartó rekesz. Példa kedvéért: Kép
A képen látható kis tartó rekesz szerűség lenne az. Ahol átvették a csomagot, majd átnézik az irodát, hátha ott esett ki, de elképzelhető, hogy ez a csomagból maradt ki? Ha igen ennek a két kis 2-3 centis darabnak a beszerezhetőségére van esély vagy a modelldeposok tudnak ez ügyben segíteni?

update: NA amikor átvették nem bontották ki a dobozt magát, szóval ez a gyárban maradhatott ki, no de sebaj, modelldeposok majd küldenek két darabot, hogy ha lesz raktáron. :)
Moose
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 15

Re: New Sherman in da house

HozzászólásSzerző: Volltreffer88 » pén. márc. 09, 2018 8:28 pm

Jó választás, gratula az új tankihoz!!! :D
Kevesebb a karbantartásigénye mint egy nagymacskának, így sok sermánboldogság vár rád!
:bravo
Üdv,
Volltreffer88
~~~¸___==_˛
..._:[|*˛(o)¸¨|]:_..˛
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Taigen Tiger I / PzKpfw. VI Ausf.E
HL Bergepanther (by Berge)
Torro KV-2 "Kursk" #615 (by DénesAti)
Taigen T-34/76 "Mikiegér" (by Ákos)
Tamiya JS-2 (WiP)
Volltreffer88
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 179

HozzászólásSzerző: Ábris » pén. márc. 09, 2018 9:51 pm

Gratula, üdv a klubban, jó, hogy inkább még egy amerikai vas, mint a tízezredik tigris :D
"ugyan így" kezdtem én is 5 hónappal ezelőtt.. hasonló tervekkel, hogy csak játszanék.. aztán már az eredeti ára kétszerese belement a tankba :-D (ez vár rád is, tetszeni fog a fejlesztés)
Végül a taigen lett? li-ion vagy nimh aksit adtak hozzá?
Ábris
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 41

HozzászólásSzerző: Moose » hétf. márc. 12, 2018 9:39 pm

Torro lett a nyertes vagyis ez a kooperációs darab a fém fogaskerekekkel. De ma ment vissza modelldepoba mert az airsoft rendszere nem megy, valami eltörhetett benne, mert a golyók a testben össze vissza gurultak az elektronika között. Shit happens.
Moose
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásSzerző: Ábris » hétf. márc. 12, 2018 10:31 pm

Bosszantó! Azt hinné az ember, hogy legalább torronál ilyen nincs.
Olyan youtube videó van a neten, ahol a kamera előtt kibontott hl tanknak hiányzik egy futógörgője :D
Lehet, h a tiednél a golyó vezető vályút csavarozták fel rosszul, itt ugyanis simán a gravitáció oldja meg a golyók kilövő gearboxba jutását.
Vedd meg inkább Rongyos Bulldogját, az már át van nézve :-D
Ábris
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 41

HozzászólásSzerző: Moose » kedd márc. 13, 2018 10:07 am

Ja , nekem is hiányzott két elem a csomagból pluszban. Kicsit el is kenődtem bevallom, de hát ez most ilyen. Ja én is azért azt hittem hogy a Torro ennyiért más lesz. Mondjuk Heng Long - Torro , de hát akkor is :D na de mindegy is, a lényeg, hogy a modelldeposok nagyon készségesek voltak és normálisak. Szóval van ilyen.
Moose
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Vissza: Egyéb információk, kérdések