"Új?!" Sherman

Külső és belső átalakítások ...

Moderátor: navycolt

"Új?!" Sherman

HozzászólásSzerző: Moose » pén. márc. 30, 2018 10:56 am

Üdv,

Bocsánat, hogy eltűntem, csak sok a meló, nem rég költöztem, gépet újítok, motort készítem fel a szezonra, egy szó, mint száz, van elég dolgom :D

Kis bevezető a tankról és utána ki is fejtem a kérdésemet: Ugye az airsoft rendszer nem akart működni és golyók is voltak a testben így azt hittem, hogy a gyártás során történhetett galiba. Kis led sem ment a géppuskánál és picit jobbra húzott. No kiderült, hogy én voltam hülye és félre értelmeztem a gyártó utasításait, sikerült a kis lyukba beletöltenem a lövedékeket, ahol régen volt a kapcsoló, nem vettem észre a "torony nyílást"plusz ugye a rajz az azt mutatta, hogy felülről töltsem bele.. hát Tamás gratula. Modelldeposok kedvesek voltak és megoldották a dolgokat. Visszakerült a vas hozzám, minden remekül ment. Mondjuk a led megint nem ég, de ami inkább idegesít, hogy haverommal a lakásban konszolidáltan játszottunk, (kb 20 percet ha eddig ment a masina összesen..) minden rendben volt, leraktuk, kikapcsoltam mindent. Majd másnap mikor megint akartunk kicsit "élvezkedni" akkor a jobb oldali lánctalp az már nem ment.
Mi lehet a probléma? Nem volt túlhajtva, nem mentünk neki semminek, nem mentünk át tárgyakon vele. Kb fel a szőnyegre majd le a szőnyegről és airsoft lövés. Ennyi.
Mivel bakiztam az airsoft dolog miatt, így nem merem már felhívni a modelldeposokat :D
Kérdem én a nagyokat, veteránokat és nálam jobban hozzáértőket. Mi lehet a probléma, mit csináljak?
Tudom kicsit rookie ez a hozzáállás, de sajnos nincs most időm forumokat bújni a válaszra.
Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!
Moose
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 15

Re: "Új?!" Sherman

HozzászólásSzerző: Leo742 » pén. márc. 30, 2018 3:18 pm

Szia.
lehet tudni milyen táv van hozzá ?
HA dobsz egy mailt , akkor megpróbálok segíteni . stammv75 kukac gémail pont kom
HA a régi "kapcsolós" verseny elektronikával megy akkor lehet megmakkant az elektronika. a régi elektronikák ezt szokták csinálni sajna.
De az is lehet hogy csaka motor forrasztása engedett el .

Azt jó lenne tudni milyen az elektronika. Esetleg a távirányítóról dobj egy képet.
Plusz 2 kérdés. Alapvetően van e hangja a tanknak amikor bekapcsolod, amikor játszottatok vele akkor csak 1 sebességgel tud menni a tank vagy tud lassan és gyorsan is?
-Panzer IV f2 magyar - Panzer IV G - sherman Firefly - M3 lee (készülőben) - t34/85 - Trumpeter-
panzer IV H (készülőben) - Zis 5 V teherautó - S16 tiger 1 kurszk (Kovbarny) - Panzer III Kurszk (Kovbarny) - Pak 40
Leo742
profi fórumozó
profi fórumozó

Válaszok: 576

HozzászólásSzerző: navycolt » pén. márc. 30, 2018 5:58 pm

Moose írta:Üdv,

Bocsánat, hogy eltűntem...

Valóban eltűntél. A regisztrációd óta több levelet is írtam neked, de egyikre se válaszoltál. Esetleg nem kaptad meg őket?
"Frászt!"
(McAuliffe tábornok, Bastogne, 1944. XII. 22.)

Ta
miya: Pershing, TigerB, ShermanE8, PzIV, PantherG, Leopard 2a6, TigerE, JS-2, Jagdpanther, KV-1, KV-2, JagdPZIV, Sherman M51
Hooben: T-55A
Taigen: T-34/85
navycolt
moderátor
moderátor

Válaszok: 1205

HozzászólásSzerző: Moose » szer. ápr. 04, 2018 7:25 pm

Kettő levelet kaptam, de azokra válaszoltam, ezek szerint nem ment át?
Moose
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 15

HozzászólásSzerző: navycolt » szer. ápr. 04, 2018 7:58 pm

Moose írta:Kettő levelet kaptam, de azokra válaszoltam, ezek szerint nem ment át?

Ezek szerint nem :?

Jelzem a globmoderátornak a problémát.
"Frászt!"
(McAuliffe tábornok, Bastogne, 1944. XII. 22.)

Ta
miya: Pershing, TigerB, ShermanE8, PzIV, PantherG, Leopard 2a6, TigerE, JS-2, Jagdpanther, KV-1, KV-2, JagdPZIV, Sherman M51
Hooben: T-55A
Taigen: T-34/85
navycolt
moderátor
moderátor

Válaszok: 1205

Vissza: Átalakítások