Kültéri RC Tank helyszínek

Rendezvények, kiállítások, találkozók ...

Moderátor: denesatti

Kültéri RC Tank helyszínek

HozzászólásSzerző: rumosdio » vas. dec. 30, 2018 6:47 pm

Sziasztok!

Úgy tudom, hogy RC tank pálya nincsen, se ingyenes, se fizetős ezért össze lehetne gyűjteni azon helyszíneket ahol jók a terepviszonyok és lehetne tankokkal terepezni!

Kezdeném én az első ilyennel:

1032 Bp. Kiscelli kastély mellett lévő katlan, van több tűzrakó és dimbes-dombos, vannak egész meredekek, és szép a környezet!

https://www.google.com/maps/@47.5370968,19.02902,3a,75y,252.61h,77.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1sk_eeVgHmROntePFjBLGT1Q!2e0!7i13312!8i6656

Ha az idő engedi és nem lesz minden csupa sár kimegyek egy 1:24-es tankkal és megnézem mit szól a terepviszonyokhoz! Lövők pár képet ha megyek!

És ha vannak ilyen helyszínek akár Bp-en több és használható/élvezhető a terület, lehetne szervezés nélküli találkozókat tartani! 1 ilyen adott helyszínen, minden hónap 3. hétvégéjén X időpontban.
rumosdio
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 11

Re: Kültéri RC Tank helyszínek

HozzászólásSzerző: Sherman » szer. jan. 02, 2019 3:42 pm

Szervusz! Ha szétnézel az események topikban, láthatod, hogy vannak ilyen helyszínek amiket rendszeresen felkeresünk. pl: A Budai vár Bécsi kapu melletti "Európa liget".
Sherman
fórum veterán
fórum veterán

Válaszok: 1720

HozzászólásSzerző: rumosdio » szer. jan. 02, 2019 5:29 pm

Sherman írta:Szervusz! Ha szétnézel az események topikban, láthatod, hogy vannak ilyen helyszínek amiket rendszeresen felkeresünk. pl: A Budai vár Bécsi kapu melletti "Európa liget".

Lehet en nem latok, de mar az elso oldal aljan 2016 ban voltak az utolso hozzaszolasok, utana voltak talalkozok, kiallitasok stb. De en nem talalkozo szervezesre gondoltam.

Hanem olyan helyszin gyujtesre ahova akar talalkozo nelkul is erdemes kijarni es menni par kanyart.

Egyebkent a kiscelli kastely mellett szerintem az sem tunne fel senkinek, ha par ember kimenne asoval kapaval es kicsit meglenne egyengetve a talaj az egyik sarokban, h idealis legyen a tankoknak a terep.

Es egsebkent fizetos kulteri vagy belteri oalya miert nincsen? Nem lenne ra igeny?

Pl aki tobb 100.000 ft kolt tank epitesre stb sajnal akar 1.000 ft/alkalmat egy rendes karbantartott palyara?
rumosdio
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 11

HozzászólásSzerző: Polyák Norbert » szer. jan. 02, 2019 10:01 pm

Szia Rumosdió ! Gyúrón építettünk tankpályát . Igaz már régen voltunk . Kovbarny tudna ezügyben bővebben nyilatkozni .
HL Leopard 2A6 HUN
Egy szeg miatt a patkó elveszett
A patkó miatt a ló elveszett
A ló miatt a csata elveszett
A csata miatt az ország elveszett
Verd be jól azt a patkószeget!
Polyák Norbert
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 297

Vissza: Események