Árván maradt gyerekek Karácsonya

Rendezvények, kiállítások, találkozók ...

Moderátor: denesatti

Re: Árván maradt gyerekek Karácsonya

HozzászólásSzerző: Lipi » csüt. nov. 15, 2018 12:35 pm

November végén kapom meg a beosztásom. Akkor már tudom majd mondani, hogy tudok-e menni.
Viszont ha 20-án lesz, elvileg Palko el tud vinni, de ha 19-én, akkor valószínűleg szeretnék egy kis segítséget kérni majd az odajutásban. Ha esetleg valakihez beszállhatok, mondjuk az Árpád üzletháznál, Újpesten, azt megköszönném. :)
"Az én osztagomnál a veszteség mindig nagyon magas......A győzelmet olcsón nem adják!" (A halál 50 órája)

HL Pzkpfw VI Tiger
HL KV 1 (Kliment Vorosilov)
HL-Torro T 34/85
WPL Gaz 66 1:16
Lipi
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 164

HozzászólásSzerző: ogre11 » csüt. nov. 15, 2018 7:14 pm

Szia Lipi!
Ha előre jelzed a fuvar igényt, akkor háztól-házig szállítanak!
Emiatt ne aggódj. Nagyon korrekt a hozzáállásuk!
Üdv János
ogre11
profi fórumozó
profi fórumozó

Válaszok: 565

HozzászólásSzerző: Lipi » pén. nov. 16, 2018 9:57 pm

Ogre mester, köszi a tippet. Ha aktuális lesz akkor szólok mindenképp.
Bevallom, izgatott vagyok. Hiszen egy ilyen szép és nemes rendezvényen részt venni, főleg, hogy ők maguk kerestek meg minket és annyi lehetséges program közül pont minket szeretnének látni.....ez óriási megtiszteltetés az egész fórum számára azt hiszem. :smile: Úgy gondolom, hogy büszkék lehetünk magunkra kedves parancsnok társak. :csoport
"Az én osztagomnál a veszteség mindig nagyon magas......A győzelmet olcsón nem adják!" (A halál 50 órája)

HL Pzkpfw VI Tiger
HL-Torro T 34/85
Lipi
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: mamut » hétf. nov. 19, 2018 10:59 am

Van már valami koncepció, hogy mi lesz a harckocsis program?
Akadálypálya? Gondolom az infracsata túl kockázatos és helyigényes, de pl célbalövés álló harckocsikra? A csak kiállításra szánt modellekhez egységes megjelenésű név/adattábla?
mamut
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 291

HozzászólásSzerző: Griffin » kedd nov. 20, 2018 7:19 pm

Sziasztok! Egyenlőre nem tudom,hogy ott tudok e lenni,de a trumpeter tigrisemet szívesen felajánlom kipróbálásra,mert ő még viszonylag sokat tud menni.
Várom a részleteket!
Üdv:Griff.
Griffin
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 29

HozzászólásSzerző: Bagi Barnabás » szer. nov. 21, 2018 8:33 pm

mamut írta:Van már valami koncepció, hogy mi lesz a harckocsis program?
Akadálypálya? Gondolom az infracsata túl kockázatos és helyigényes, de pl célbalövés álló harckocsikra? A csak kiállításra szánt modellekhez egységes megjelenésű név/adattábla?

Koncepcióról nem én szeretnék dönteni. De aki szeretné, és jön és hajlandó egy A5-ös méretű lapra megszerkeszteni a tankja adatlapját annak szívesen kinyomtatom fekete fehérbe és belamináltatom. :D
Erre az email-re küldjétek: barnabas.bagi@gmail.com
Üdv:Barna :)
Bagi Barnabás
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 44

HozzászólásSzerző: Polyák Norbert » hétf. nov. 26, 2018 8:52 pm

Sziasztok ! Sajnos én nem tudok menni , de Kliuaput megkértem vigye el a Leót , az állatokat , meg a Jeepet . Hátha tetszik majd vkinek a honvédségi ... Sziasztok !
HL Leopard 2A6 HUN
Egy szeg miatt a patkó elveszett
A patkó miatt a ló elveszett
A ló miatt a csata elveszett
A csata miatt az ország elveszett
Verd be jól azt a patkószeget!
Polyák Norbert
haladó fórumozó
haladó fórumozó

Válaszok: 288

HozzászólásSzerző: Bagi Barnabás » hétf. dec. 03, 2018 8:01 pm

Egyébként én nagyon szívesen mennék. De nagyon fontos lenne hogy kiderüljön hogy melyik nap. :(
Bagi Barnabás
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 44

HozzászólásSzerző: Lipi » hétf. dec. 03, 2018 11:30 pm

Iiiiigen...... jó lenne tudni valami konkrétat. :( Melyik nap, hánytól hányig akkor pontosan....? Sokunknak meg kellene szervezni azt a napot.

HL Pzkpfw VI Tiger
HL-Torro T 34/85
Lipi
haladó fórumozó
haladó fórumozó

HozzászólásSzerző: Sherman » kedd dec. 04, 2018 7:27 pm

Ha minden igaz 19. Szerda. Egyenlőre én is várom az információkat.
Sherman
fórum veterán
fórum veterán

Válaszok: 1697

HozzászólásSzerző: Griffin » szer. dec. 05, 2018 6:30 am

Akkor én már szabin leszek és asszonytól is zöld utat kaptam:).
Griffin
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásSzerző: Griffin » csüt. dec. 06, 2018 7:56 pm

Én a trumpeter tiger-t és a torro king tigert vinném. Nem vagyok aktív tag,de remélem,hogy ebből az apropóból legalább benneteket is megismerhetlek.
Griff.
Griffin
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

HozzászólásSzerző: HÁbris » csüt. dec. 06, 2018 8:40 pm

Enemy írta:...beszéltünk a rendezvényszervezővel( MH-án belül ő a felellős szervező)
Ami biztos :
Délelőtt lesz kb 10 től 12/13 ig.

Szabadítottam a szerdát, ha 13h-ig vagyunk, akkor tudok jönni, csak 15h-ra kell átérnem budakeszire, az összejön...
Viszek egy bulldogot és ha addigra menetkész, akkor egy pz3-t.
Esetleg, ha kell, egy 1:24 játék tigrist, ami járóképes.
HÁbris
kezdő fórumozó
kezdő fórumozó

Válaszok: 91

HozzászólásSzerző: Sherman » csüt. dec. 06, 2018 10:07 pm

Szép napot urak!

Elsősorban had köszönjem meg a sok felajánlást a részvételre. A szervezők is köszönik szépen mindenkinek a részvételi szándékot.
Kérek szépen mindenkit, hogy ne sértődjön meg, de sajnos miután a rendezvény elsősorban az árváknak tartott ünnepségről szól, és nem a mi rc-tankos összejövetelünkről, nem vehetünk részt rajta nagy számban. A rendezvényen a Honvédség vezetősége is részt vesz ezért részünkről komoly adat szolgáltatás előzi meg. Mindösszesen öt résztvevő mehet a rendezvényre.
Én mindenképpen megyek mert garanciát vállaltam a rendezvény minden velünk kapcsolatos részére. j.kiluap szintén személyes kötelezettséget vállalt. Így még három kollégát szeretnék megkérni a részvételre. Alább láthatók részvétellel kapcsolatos információk amiket mindenki jó gondoljon át mielőtt jelentkezik:
A szervező levele:
"Időpont: 2018. december 19. (szerda), 11-14h között

Helyszín: Honvéd Kulturális Központ Stefánia Palota, 1143 Budapest, Stefánia út 34-36., földszinti Galéria

Résztvevők: kb. 30 fő katonaárva, szülővel együtt, 5-18 év között vegyes korosztály; teljes honvédségi felsővezetés, magas katonai elöljárók, katonai kísérők. Alapvetően nem lesz nagy a létszám, tolongás, inkább bensőséges hangulatra kell készülni.

A készenlétet 10h-ra kell elérnünk, azaz úgy kell érkezni, hogy addigra berendezzük a helyet, gondolom 1-1,5h elegendő erre. 5 db, 90 × 120 cm-es asztalt és 5 db széket kértem, tudjuk bővíteni, ha szükséges.

A teljes Galéria a miénk, ez az az íves helyiség, ahol egykor a Stefániás makett kiállítások voltak; elég nagy alapterületű, kényelmesen elférünk majd.

Maga az ünnepség 11h-kor kezdődik, azaz bő 1 óra lesz a délelőtti bemutató ideje, de szakaszosan érkeznek majd, főleg vidékről. Tervezve van egy kis megnyitó is, 10.30-ra, így mindenki tudni fogja, hogy itt vagytok. Kb. 13.30h-kor van vége, ezután még lehet, hogy valaki visszanéz hozzánk, de 14h-kor bontunk, ekkortájt köszönjük majd meg a részvételeteket.

Az ünnepség ideje alatt lesz a közreműködői ebéd, addig nem lesz mozgás, kényelmesen el tudunk majd menni.

A katonai rendészek a Stefánia út felőli frontot, illetve a Zichy Géza utcai hátsó részt zárni fogják (egyébként fizetős a parkolás), a Stefánián kellene megállni, legalább a kipakolás idejére, aztán lehet, hogy a hátsó utcába fognak átirányítani, majd akkor kiderül.

Fontos, hogy aki saját gépkocsival érkezik, adja le nekem a rendszámot előtte, ez alapján készítünk neki egy pecsétes parkolókártyát, amit a szélvédő mögé kell majd kirakni a helyszínen.

Akit szállítani kell, azért elmegyek, oda-vissza szállítom természetesen.

5 főre van szükség maximum, de 1 fő tartalékunk van a Bolyai Makett Klubból (Nagy Laci „Kufár”, ő jelentkezett a Márton napi makett rendezvényen), ha nem lennétek ennyien. Jó lenne, ha minél több modellt, kiegészítőt hoznátok és lenne 1-2 olyan gép is, amit a srácok, persze felügyelettel kipróbálhatnak.

Én:(Szeretném ha mindenki aki jön, tudna hozni magával egy kiállítható és egy gyerekkézbe adható tankot.)

Kérlek, hogy egyenpólóban érkezzetek, és ha mindenki valami sötétebb (kb. fekete) nadrágban, akár farmerben is, az szuper lenne.

Jövő hét közepéig várnám a visszajelzéseket: neveket, elérhetőségeket (telefon, email) – főleg a logisztika miatt, kiért kell elmenni, hová, mikor, ezeket utána megbeszéljük."

Mindenkit kérek szépen, hogy ezek után privát üzenetben jelezze nekem a részvételi szándékot, amint tudok válaszolok.
Előre is elnézést kérek azoktól akik majd nem férnek bele a szűkös keretbe, és még egyszer köszönöm a részvételi szándékot.
Sherman
fórum veterán
fórum veterán

Válaszok: 1697

Előző

Vissza: Események